Чому протез від Оttobock кращий ?

 

Чому протез від Ottobock кращий?
 
У відсутності страхової медицини держава намагається забезпечити пацієнта протезом кінцівки, лише вирішуючи завдання соціального захисту.
 
Фірма OttoBock має сторічну історію і завжди в основі її стратегії стояло завдання забезпечення пацієнтів такими засобами реабілітації, що надасть їм максимальну мобільність та комфорт. Активно використовуючи власні запатентовані інновації, матеріали та технології, Ottobock створює продукцію, яка дозволяє людям не змінювати спосіб життя та професію після ампутації та лікування.
 
Продукція Ottobock використовується у всьому світі, а багато виробів суттєво розсунули межі можливостей у протезуванні. Мікропроцесорні суглоби C-leg та Genium; стопи Тріас та Трітон; електронні протези рук; Унікальні матеріали для протезів стали справді «хітами» у своїй сфері.
 
Продукція Оttobock прослужить довго, за потреби (ремонту) її можна використовувати на наступному протезі, і можна сказати, що ви інвестуєте в себе, тобто. заощаджуйте.
 
Чому у нас вигідно замовити виготовлення чи модернізацію протезу?
 
Тому що ми представляємо в Україні фірму Ottobock та пропонуємо вам значні переваги, а саме:
 
1. ЦІНА. Ми пропонуємо реальні ціни за відмінні протези та оригінальні запчастини. Вам не потрібно їхати для протезування в іншу країну, в нашій лабораторії (м. Київ) ми виготовимо такий же протез із тих самих матеріалів, комплектуючих та напівфабрикатів ф. OttoBock (Німеччина).
 
Це дозволить заощадити витрати на проїзд, проживання та подальше сервісне обслуговування протезу.
 
2. КВАЛІФІКАЦІЯ. Ми працюємо у Києві з 1997 р., використовуємо справжні методики та програми Ottobock та постійно обговорюємо з німецькими фахівцями поточні питання та новинки.
 
3. НАДІЙНІСТЬ. Багато разів про це говорили, але повторимо ще раз про німецьку надійність. Результати випробування комплектуючих ф. Ottobock за протоколами ISO підтверджують їхню перевагу в 1.5 рази в порівнянні з кращими європейськими аналогами, не кажучи про азіатських  виробників.
 
4. СУМІСНІСТЬ. Ottobock перший впровадив принцип модульного протезування у світову практику ще у 60-х роках ХХ століття. Сьогодні майже всі виробники уніфікували свої вироби за посадковими розмірами Ottobock. Якщо ви хочете модернізувати свій існуючий протез, виготовлений не у нас, то велика ймовірність того, що потрібно замінити лише стопу, колінний механізм або ін.
 
5. ІННОВАЦІЇ. Тільки у нас ви можете замовити протез, з популярним колінним механізмом C-leg з мікропроцесором, який вміє передбачати наступні рухи людини до того, як вона його зробить.
 
Тільки ми виготовляємо сучасні протези руки з біоелектричним управлінням, що отримали назву MYOBOCK®, протези наводяться в дію за допомогою електродів, які зчитують електричні імпульси, що виробляються м'язами при їх скороченні, потім передають їх на мікропроцесор і наводять протез у дію. Висока функціональність із значним зусиллям схвату та його швидкістю у поєднанні з природним зовнішнім виглядом є особливими перевагами системи MYOBOCK®
 
Тільки ми використовуємо для вас матеріали серії Silver Shield: матеріали, що містять срібло для антибактеріального захисту шкірного покриву кукси. Опис цієї технології ви можете знайти на нашому сайті у розділі «Новинок».
 
Тільки ми виготовимо спортивний протез або оформимо ваш протез на зразки дизайнерського бюро Ottobock. Можна й надалі перераховувати наукові розробки та технології, проте краще обговорити у нашій лабораторії конкретні властивості та переваги вашого виробу.
 
6. ЗРУЧНО ДОБИРАТИСЯ. Ми знаходимося буквально біля ст. метро «Лівобережна». На нашій вулиці розташовано кілька готелів з різними цінами на проживання для пацієнтів.
 
7. ГАРАНТІЯ. На виготовлений протез видається гарантійний паспорт Ottobock, в якому вказані шифри всіх комплектуючих та їх номери. Цей паспорт можна використовувати для обслуговування протезу в інших країнах. Ми здійснюємо сервісне обслуговування та ремонт протезів Ottobock, виготовлених за межами України.

 

 

 

 

 

 

 

Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше
Колінний шарнір 3Е80 поєднує в собі переваги перевіреної на практиці технології циркулярної
3Е80 - електронний колінний шарнір
Докладніше
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше