Про компанію

Фірмова група Ottobock - всесвітньо відомий ортопедичний концерн, що працює на ринку 90 років. Головне підприємство фірмової групи знаходиться у Німеччині (м. Дудерштадт, земля Нижня Саксонія), дочірні підприємства розташовані у 35 країнах світу.
 
Компанія була заснована в 1919 техніком-ортопедом Отто Бокком і спочатку займалася виготовленням протезів та інших ортопедичних виробів для інвалідів Першої світової війни. Стратегія, орієнтована на розробку нових технологій, підтримання високих стандартів якості та піклування про споживача, дозволила перетворити маленьку фірму на найбільший міжнародний концерн. Сьогодні "Ottobock" займає лідируючі позиції на світовому ринку та постачає свою ортопедичну продукцію більш ніж у 140 країн.
 
Діяльність фірмової групи зосереджена на трьох основних напрямках: ортопедичні вироби та реабілітаційна техніка, композиційні матеріали, інформаційні технології.
 
В Україні "Ottobock" працює з 1997 року та представлений в ТОВ "СПОП "АЄ.БРІК". У Києві фірма має протезно-ортопедичну майстерню, де проводиться індивідуальне протезування верхніх та нижніх кінцівок, а також склад, з якого здійснюється продаж комплектуючих, матеріалів та засобів реабілітації.
 
"Ottobock" в Україні охоплює такі основні напрямки:
 
• протезно-ортопедичні вироби, технічні засоби реабілітації та ортопедичні вироби
• матеріали та обладнання для виготовлення протезно-ортопедичних виробів
• інформаційна підтримка
• проекти з планування та обладнання протезно-ортопедичних майстерень
 
Для протезування компанія "Ottobock" пропонує великий вибір стоп, РСУ, лайнерів, колінних та тазостегнових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт та безпеку користування протезами. Продукція Ottobock дозволяє підібрати оптимальне рішення для протезування з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта.
 
Наша високотехнологічна та високоякісна продукція та рівень сервісу сприяють тому, щоб люди могли відновити або знову набути свободи пересування.
 
Поряд з виготовленням ортезів та протезів верхніх та нижніх кінцівок, одним із важливих напрямів діяльності є виробництво продукції, що підвищує комфорт для людей, які користуються протезами.
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Одновісний гідравлічний колінний модуль з повністю
електронним контролем фази
3C60 Kenevo
Докладніше
Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке
Стопи лінії Triton
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше