Новини

Тепер традиційні тягові гаки MovoHook 2Grip постачаються зі спеціальним покриттям, що забезпечує краще захоплення особливо на таких поверхнях, на яких метал ковзає, наприклад папір і скло.


Біонічна рука.


Проксимальне ущільнення дуже простим способом


Нове покоління C-leg-4 тепер є для наших пацієнтів в Україні.


Хотим представить вам новостные рассылки и вновь ознакомим с интересными новинками продукции выпускаемой ф.Otto Bock и дать некоторые практические советы.


«Проект підтримка протезування в Україні»


У нашій лабораторії відпротезован Юрій Весельський, який отримав поранення під час АТО.


Ветеран АТО Олександр Чалапчій (парна ампутація стегна) освоює електронні колінні шарніри 3Е80.


Ми запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовну апробацію електронного колінного вузла 3Е80 і інших моделей.


З 14.10.14 по 16.10.2014 відбудеться приїзд фахівця німецької компанії Otto Bock Євгена Дрелінг з постраждалими бійцями АТО, а також всіма бажаючими.


Технологія SkinGuard® розроблена ф. Оtto Bock і вела в ортопедичну техніку першу антибактеріальну серію термопластів. Пластмаси SkinGuard® містять антибактеріальний присадку: срібло (Argentum).


Колінний шарнір 3Е80 поєднує в собі переваги перевіреної на практиці технології циркулярної гідравлічної системи і досвід компанії Отто Бокк в області мікропроцесорних систем управління.


C-leg перша в світі система протеза стегна з повністю керованою мікропроцесором фазою опори і фазою переносу.


Шкірний покрив людей, що користуються протезами, схильна до особливо великих навантажень. Спеціальний захист і догляд за такою шкірою мають велике значення.


Модульний колінний шарнір з гальмовим механізмом і фіксатором 3R93 є моноцентричний колінний шарнір який реагує на ступінь навантаження гальмовим механізмом і опціональним фіксатором.


Чохли на куксу Derma Seal призначені для пацієнтів з ампутацією гомілки. Чохли мають спеціальне покриття з полімерного гелю.


Штучна стопа SACH + (Solid Ankle Cushion Hell) 1S101, 1S102 і 1S103, це нове покоління стоп SACH +, які відрізняються високою безпекою за рахунок м'якого удару на п'яту, що особливо підходить для малоактивних людей з високою потребою безпеки.


У 2013 році українські інваліди мають можливість отримувати протези з колінними механізмами 3R60, 3R92 і сучасними стопами за державний рахунок


Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше
Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке
Стопи лінії Triton
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше