3C60 Kenevo

Функція колінних вузлів має особливе значення у протезуванні. У фазі опори пріоритет має підкосостійкість, тобто вузол не повинен підкошуватися при наступі на п'яту. У фазі перенесення рух гомілки протеза має бути керованим.

3C60 Kenevo

Для впевненої ходьби.
 
Робити перші кроки на протезі означає будувати довіру крок за кроком. Ця істина вірна, навіть якщо ви використовуєте додаткові допоміжні засоби або просто рухаєтеся мало. Тільки після того, як довіра до протезної системи зросте, ви станете більш рухливими та незалежними.
Основний акцент Kenevo ставить на безпеку. Його базові функції підтримують вас у будь-якій повсякденній ситуації. Крім того, завдяки режимам активності протез має гарну здатність до адаптації: Kenevo буквально зростає слідом за своїми можливостями, наприклад, під час реабілітації, та адаптується у разі скорочення рухливості.
Новий Kenevo оснащений новими функціями, які додатково полегшують та збагачують повсякденне життя. Спуск по пандусу з підтримкою та використання велоергометра тепер доступні на інтуїтивному рівні. Навіть надягати протез чи заряджати його, не знімаючи косметичної оболонки, стало зручніше. За допомогою програми Cockpit вузол можна налаштувати на смартфоні.
 
 

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код

Одновісний гідравлічний колінний модуль з повністю
електронним контролем фази
3C60 Kenevo
Докладніше
Колінний шарнір 3Е80 поєднує в собі переваги перевіреної на практиці технології циркулярної
3Е80 - електронний колінний шарнір
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше