Стопы линии Тритон

Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке протезов нижних конечностей, которые предлагают отличную поддержку для повседневного использования и отдыха. Работая вместе с пациентами, линия Triton была разработана с целью лучшего удовлетворения потребностей активного образа жизни. Благодаря своим инновационным дизайном, вся линия Triton подходит для широкого спектра использования в повседневной жизни.

Найважливішими відмітними ознаками стопу Triton 1C60 з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах та брати участь у таких заходах, які пов'язані з підвищеним витратою енергії.

Докладніше

Основними характеристиками стопи Triton 1C60 з вертикальним амортизатором є легкість конструкції та вбудований амортизатор із ротаційною функцією. Дана система дозволяє пацієнтам з 3-м і 4-м рівнем активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у заходах, пов'язаних з підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмінними характеристиками стопи Trion 1C62 з карбонового волокна з системою Harmony є легкість конструкції та вбудований вакуумний насос Harmony з амортизатором і ротатором. Дана система дозволяє пацієнтам з 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у заходах пов'язаних з підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмітними ознаками стопи 1C63 Triton Low Profile з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у таких заходах, які пов'язані із підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмітними ознаками стопи 1C64 Triton Heavy Duty з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у таких заходах, які пов'язані із підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Мобильность была основная задача  при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке протезов нижних конечностей, которые предлагают отличную поддержку  для повседневного использования и отдыха. Работая вместе с пациентами, линия Triton была разработана с целью лучшего удовлетворения потребностей активного образа жизни. Благодаря своим инновационным дизайном, вся линия Triton подходит для широкого спектра использования в повседневной жизни.

Стопа Тритон 1C60 (ВИДЕО) 

Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше
Колінний шарнір 3Е80 поєднує в собі переваги перевіреної на практиці технології циркулярної
3Е80 - електронний колінний шарнір
Докладніше
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше